Kusadasi > Aqua Fantasy Resort > 8denní > Ultra All inclusive

Turecko, Kusadasi, Aqua Fantasy Resort, za <span>26.220</span>Kč
  • Cena za 1 osobu – 26.220
  • Ultra All inclusive
  • Doprava – Letecky
  • Délka pobytu – 8 dnů
  • Termín – od 02.09.2024 do 09.09.2024

*****Aqua Fantasy Resort – Kusadasi (Turecko)

Hodnocení návštěvníků: 4.5/5, celkem hodnoceno 9x    Přečíst >>>

Aqua Fantasy Resort je rozsáhlý all-inclusive resort s bohatým nabízeným zážitkem. V oblasti stravování a pití máte k dispozici široký výběr restaurací a barů. Kromě hlavních bufetových restaurací nabízí i restaurace à la carte s různými kuchyněmi, včetně čínské, mořských plodů, italské a osmanské. Můžete také relaxovat v několika barech včetně lobby baru, irského baru, plážového baru a dalších.

Co se týče bazénů, Aqua Fantasy Resort nabízí rozsáhlý venkovní aquapark zdarma, vnitřní vyhřívaný bazén o rozloze 500 m2 a několik venkovních bazénů různých velikostí.

Resort rovněž poskytuje širokou škálu služeb pro hosty. Patří sem trezor na pokoji, lázně, thalasso, masáže, sauna, vířivka, diskotéka, centrum krásy, prádelna a bezdrátové připojení k internetu po celém areálu. Zdravotní služby a služby pro osoby s omezením pohybu jsou také k dispozici.

Pro aktivní hosty jsou k dispozici různé sporty a zábava, včetně tenisu, stolního tenisu, basketbalu, fotbalu, plážového volejbalu, minigolfu, aerobiku, fitness centra a mnoho dalšího. Pláž, která je vzdálená 300 m a má délku 300 m, nabízí možnost relaxace na písku pod slunečníky s bezplatnými lehátky.

Stravování je zajištěno formou Ultra All Inclusive, který zahrnuje široký výběr nápojů a jídel v průběhu celého dne, včetně bufetových snídaní, obědů a večeří. Kromě toho jsou k dispozici snack bary a noční jídla.

V ubytování můžete vybírat z různých typů pokojů, včetně standardních dvoulůžkových pokojů, rodinných pokojů a apartmá. Pokoje jsou komfortně zařízeny a vybaveny vlastní koupelnou, klimatizací, setem na přípravu kávy a čaje a balkonem s výhledem na krajinu nebo zahradu.


Kusadasi se nachází podél západního pobřeží Turecka, v provincii Aydın v Egejském moři. Jeho strategická poloha u Egejského moře z něj dělá prominentní pobřežní město, které bylo historicky významné pro obchod, turistiku a jako vstupní bránu do různých starověkých míst. Je přibližně 95 kilometrů jižně od Izmiru, třetího největšího města Turecka, a je dobře propojeno silničními, leteckými a námořními trasami, takže je pro turisty snadno dostupné.

Geograficky je Kusadasi charakteristické svým úžasným pobřežím, které se táhne v délce asi 70 kilometrů. Krajina města je podmanivou směsí zlatých písečných pláží, skalnatých zátok a svěžích zelených strání, které návštěvníkům poskytují malebnou kulisu. Nedaleko ležící národní park Dilek Peninsula-Büyük Menderes Delta nabízí nedotčené přírodní prostředí s turistickými stezkami a rozmanitou flórou a faunou, což dodává regionu na atraktivitě. Samotné město je postaveno kolem krásné zátoky, která nabízí úžasný výhled na Egejské moře a jeho četné malé ostrovy, což pro cestovatele vytváří klidnou a příjemnou atmosféru. Jedinečné geografické prostředí Kusadasi se směsí historie a přírodních krás z něj dělá ideální destinaci pro ty, kteří hledají jak kulturní objevování, tak i přímořskou relaxaci.


Prohlédnout více fotografií >>>


Kusadasi je prosperující turistická destinace známá svými rozmanitými atrakcemi a jeho úžasné pláže jsou hlavním lákadlem pro návštěvníky. Město se může pochlubit několika krásnými plážemi, z nichž každá má své jedinečné kouzlo. Ladies Beach (Kadinlar Denizi) je jednou z nejoblíbenějších a snadno přístupných, nabízí široký úsek měkkého zlatého písku a křišťálově čisté vody. Je ideální pro koupání, opalování a vodní sporty a je lemován řadou kaváren, barů a restaurací, takže je živým místem pro denní i večerní odpočinek.

Další pozoruhodnou pláží je Long Beach (Uzun Plaj), která dělá čest svému jménu díky dlouhému pobřeží. Tato pláž je známá svými mělkými vodami, takže je ideální pro rodiny s dětmi. Návštěvníci si zde mohou užít jízdu na vodním skútru, parasailing a další vodní aktivity nebo si jen tak odpočinout na slunci s Egejským mořem v pozadí.

Kromě těchto oblíbených pláží nabízí Kusadasi příležitosti k poskakování po ostrovech. Nedaleké řecké ostrovy Samos a Patmos jsou snadno dostupné trajektem, takže jednodenní výlety do těchto malebných destinací jsou mezi turisty oblíbenou volbou. Zejména Samos je známý svou bujnou krajinou, okouzlujícími vesnicemi a historickými památkami. Turistická krajina Kusadasi je obohacena o krásné pláže, výlety po ostrovech a pestrou škálu aktivit, což zajišťuje, že každý cestovatel má něco, co potěší.

Nezapomeňte si před cestou do Turecka sjednat kvalitní cestovní pojištění :: reklama

Kusadasi je pokladnicí fascinujících míst k prozkoumání a jeho přitažlivost mu dodává blízkost několika pozoruhodných městeček. Jednou z atrakcí v samotném Kusadasi je starověké město Efesos. Jen kousek od města je Efes jedním z nejzachovalejších starověkých měst na světě. Návštěvníci se mohou procházet jeho velkolepými ruinami, obdivovat monumentální Celsovu knihovnu a při procházce po dlážděných ulicích si představit život v římských dobách.

Nedaleké okouzlující městečko Sirince je nádherným výletem z Kusadasi. Tato vesnice na svahu je známá svými malebnými uličkami, tradičními tureckými domy a řemeslnými obchody. Je také známé svými místními ovocnými víny a lahodnou domácí kuchyní. Další pozoruhodnou destinací je národní park Dilek Peninsula-Büyük Menderes Delta, přírodní říše divů zahrnující drsné útesy, bujné lesy a nedotčené pláže. Na milovníky přírody zde čekají turistické stezky, pozorování divoké zvěře a možnosti pikniku.

Pro zájemce o historii a kulturu je nutností návštěva města Selcuk. Je domovem impozantní baziliky sv. Jana, kde se věří, že je pohřben apoštol Jan, a také fascinujícího Efezského muzea, které uchovává artefakty ze starověkého města. Nedaleký Dům Panny Marie je poutním místem pro křesťany a klidným místem k zamyšlení. Strategická poloha Kusadasi z něj dělá ideální centrum pro objevování těchto sousedních měst a bohatství historických a přírodních divů, které nabízejí.

 

Kusadasi nabízí nepřeberné množství aktivit a zajímavých akcí, které návštěvníky zabaví po celou dobu jejich pobytu. Jednou z nejoblíbenějších aktivit je výlet lodí podél Egejského pobřeží. Tyto výlety často zahrnují zastávky v skrytých zátokách, možnosti šnorchlování a možnost relaxovat na odlehlých plážích. Plavby při západu slunce jsou obzvláště okouzlující a poskytují dechberoucí výhledy, když slunce klesá pod obzor.

Pro ty, kteří hledají dobrodružství, jsou v Kusadasi bohaté vodní sporty. Na různých místech podél pobřeží si můžete vyzkoušet parasailing, vodní skútr, windsurfing a potápění. Klidné vody Long Beach z něj dělají ideální místo pro začátečníky, zatímco zkušení potápěči mohou prozkoumávat podvodní jeskyně a vraky lodí.

Kusadasi také hostí několik kulturních akcí a festivalů po celý rok. Mezinárodní festival umění Kusadasi, který se koná každoročně v červenci, nabízí rozmanitý program hudebních, tanečních a divadelních představení z celého světa. Další pozoruhodnou událostí je karneval Kusadasi, slavený v únoru nebo březnu, který zahrnuje barevné průvody, tradiční tureckou hudbu a taneční vystoupení. Kromě toho jsou rušné městské bazary stálým zdrojem aktivit, kde můžete nakupovat místní řemesla, textil, koření a suvenýry a zároveň se ponořit do živé místní kultury. Tyto aktivity a události zajišťují, že Kusadasi má návštěvníkům po celý rok co vzrušujícího nabídnout.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *