Antalya > Concorde Deluxe Resort > 11denní > Ultra All inclusive

Turecko, Antalya, Concorde Deluxe Resort, za <span>50.439</span>Kč
  • Cena za 1 osobu – 50.439    SLEVA 5%
  • Ultra All inclusive
  • Doprava – Letecky
  • Délka pobytu – 11 dnů
  • Termín – od 02.10.2024 do 12.10.2024

*****Concorde Deluxe Resort – Antalya (Turecko)

SKVĚLÁ VOLBA 🙂   Hodnocení návštěvníků: 4.9/5, celkem hodnoceno 7x    Přečíst >>>

Concorde Deluxe Resort je lázeňský resort situovaný na klidném místě mimo město, přímo na pláži Lara v Antalyi, Turecku. S vzdáleností 16 km od centra města a 10 km od letiště nabízí klidné a luxusní prostředí pro relaxaci a odpočinek.

Vybavení tohoto resortu zahrnuje impozantní 17 barů a restaurací, které hostům poskytují široký výběr gastronomických zážitků. K dispozici jsou také lázně s kompletními službami a soukromá pláž s osvětleným sportovním hřištěm. Oázou klidu je bazén obklopený palmami a opalovacími plochami s lehátky. Hotelová recepce je otevřena 24 hodin denně a poskytuje různé služby, včetně úschovny zavazadel, pokojové služby, prádelny, směnárny, hlídání dětí a půjčovny aut.

Ubytování v Concorde Deluxe Resort zahrnuje 401 klimatizovaných pokojů s balkonem, moderním nábytkem, TV a bezplatným Wi-Fi. Každý pokoj nabízí prostornou koupelnu s panoramatickým výhledem na Středozemní moře, což přidává k celkovému luxusu a pohodlí.

Stravování je bohaté a zahrnuje bufety i výběr z menu à la carte. Hotelové restaurace, jako Da Vinci s italskou kuchyní nebo oblíbený Steakhouse, poskytují rozmanité a chutné pokrmy. Bar Havana láká hosty na exotické koktejly a nabízí lehátka s výhledem na moře.

Kromě pláže má resort také osvětlený tenisový kurt, kde si hosté mohou zahrát, a lázně, kde mohou objednat masáže a kosmetické procedury. K dispozici jsou také krytý bazén, herna s bowlingovou dráhou a kulečníkem, animační programy, minimarket a kadeřník, což zajišťuje širokou škálu zábavy a relaxace pro hosty Concorde Deluxe Resort. Plážové vybavení, včetně lehátek, matrací a slunečníků, je k dispozici zdarma, stejně jako zapůjčení plážových ručníků.


Antalya, často označovaná jako „Turecká riviéra“, se nachází v jihozápadní části Turecka podél středomořského pobřeží země. Nachází se ve větší oblasti Anatolie, která je známá svou rozmanitou krajinou a historickým významem. Antalya slouží jako hlavní město provincie Antalya a je největším městem na tureckém pobřeží Středozemního moře. Jeho strategická poloha mezi Středozemním mořem na jihu a tyčícím se pohořím Taurus na severu mu dává jedinečné a ohromující geografické prostředí.

Pobřežní oblast města se vyznačuje úchvatným úsekem pobřeží, známým svými krásnými plážemi, křišťálově čistou vodou a teplým středomořským klimatem. Tyto přírodní bohatství udělaly z Antalye oblíbenou turistickou destinaci pro milovníky slunce a vodní nadšence. Pohoří Taurus, které působí jako dramatická kulisa města, je nejen vizuálně výrazné, ale také přispívá ke klimatu regionu. Tyto hory chrání Antalyi před drsnými povětrnostními podmínkami a vytvářejí mírnější klima ve srovnání s jinými částmi Turecka. Díky tomu je Antalya ideální celoroční destinací pro outdoorové aktivity, poznávání historie a dovolené na pláži. Geografická rozmanitost města s jeho směsí moře a hor mu dodává půvab a dělá z něj jedinečnou destinaci v Turecku.


Prohlédnout více fotografií >>>


Turismus je v Antalyi prosperujícím odvětvím a město je často oslavováno jako jedna z předních tureckých prázdninových destinací. Kombinace jeho ohromující přírodní krásy, bohatého historického dědictví a moderního vybavení z něj činí magnet pro turisty z celého světa. Antalya se může pochlubit pestrou škálou atrakcí, které uspokojí různé zájmy, což z ní dělá všestrannou destinaci.

Krásné městské pláže jsou nepochybně hlavním lákadlem pro návštěvníky. Pláž Konyaaltı, která se nachází v srdci města, nabízí dlouhé oblázkové pobřeží s klidnými vodami, takže je ideální pro koupání a opalování. Pláž Lara, východně od města, je známá svými měkkými písčitými břehy a luxusními plážovými kluby, které poskytují luxusnější plážový zážitek. Dále na západ najdete pláž Çıralı, nedotčený, nedotčený úsek pobřeží uprostřed bujné zeleně. Pláž Patara, další oblíbená volba, nabízí kilometry zlatého písku podepřeného starověkými ruinami, což vašemu dni na pláži dodává nádech historie. Ať už hledáte odpočinek nebo vodní sporty, pláže Antalye nabízejí pro každého něco.

Kromě krásného pobřeží je Antalya také domovem mnoha historických památek a pamětihodností. Archeologické muzeum Antalya představuje působivou sbírku artefaktů z bohaté historie regionu, zatímco starověké město Perge a dobře zachované římské divadlo v Aspendos nabízejí pohlcující pohledy do minulosti. Živá kulinářská scéna města, živé trhy a blízkost přírodních divů, jako jsou vodopády Düden a pohoří Taurus, přispívají k jeho půvabu, díky čemuž je Antalya dobře zaoblenou turistickou destinací, která spojuje slunce, kulturu a dobrodružství.

Nezapomeňte si před cestou do Turecka sjednat kvalitní cestovní pojištění :: reklama

Antalya a její přilehlé oblasti jsou plné fascinujících míst k prozkoumání, a to jak ve městě, tak v okolních městech. Jednou z atrakcí v samotné Antalyi je historická čtvrť Kaleiçi. Toto okouzlující staré město se může pochlubit úzkými dlážděnými uličkami, dobře zachovalými domy z osmanské éry a starobylými městskými hradbami, které návštěvníky přenesou zpět v čase. Při toulkách jeho labyrintovými uličkami narazíte na památky, jako je Hadriánova brána a Archeologické muzeum Antalya, které je domovem rozsáhlé sbírky artefaktů z bohaté historie regionu.

Jen kousek od Antalye najdete starobylé město Perge. Toto archeologické naleziště je pokladnicí římské historie a obsahuje dobře zachované stavby, jako je kolosální brána, amfiteátr a římské lázně. Dalším blízkým klenotem je Aspendos, proslulý svým pozoruhodně zachovalým římským divadlem, které se dodnes používá pro koncerty a představení. Směrem na východ od Antalye, město Side nabízí podmanivou směs starověkých ruin, krásných pláží a malebného přístavu, díky čemuž je povinnou destinací pro milovníky historie i milovníky pláží.

Pro změnu scenérie, město Belek, také v těsné blízkosti Antalye, je známé svými golfovými hřišti a luxusními resorty světové úrovně. Dále na západ láká město Kaş svou okouzlující středomořskou atmosférou, křišťálově čistou vodou a vynikajícími příležitostmi pro potápění a šnorchlování. Při průzkumu nedalekého pohoří Taurus objevíte poklidná místa, jako jsou vodopády Düden a soutěska Saklıkent, ideální pro pěší turistiku, canyoning a milovníky dobrodružství. S takovým množstvím atrakcí v Antalyi a jejím okolí je tu něco, co zaujme každého cestovatele.

 

Antalya a její přilehlé regiony nabízejí širokou škálu aktivit a zajímavých akcí, které návštěvníky pobaví po celý rok. Jednou z nejoblíbenějších aktivit v oblasti jsou vodní sporty. Antalya je se svým nedotčeným středomořským pobřežím rájem pro koupání, šnorchlování, potápění a windsurfing. Křišťálově čisté vody a bohatý mořský život z něj dělají ideální destinaci pro podmořský průzkum. Můžete se také vydat na výlety lodí a objevovat skryté zátoky, mořské jeskyně a dokonce i potopené město Kekova, což vaší dovolené na pláži přidá prvek dobrodružství.

Pro kulturní nadšence pořádá Antalya po celý rok různé akce a festivaly, které představují bohaté dědictví regionu. Festival opery a baletu Aspendos, který se koná v ohromujícím starověkém římském divadle Aspendos, je vrcholem pro ty, kteří se zajímají o klasickou hudbu a divadelní umění. Staré město Antalye, Kaleiçi, navíc často ožívá kulturními akcemi, včetně tradičních hudebních a tanečních vystoupení, které návštěvníkům nabízejí ochutnávku turecké kultury.

Outdooroví nadšenci mohou prozkoumat pohoří Taurus prostřednictvím aktivit, jako je pěší turistika a jeep safari, s úchvatnými výhledy na členitý terén a skrytá údolí. Pokud sem zavítáte v zimních měsících, můžete si dokonce užít lyžování v nedalekém městečku Saklıkent. Různorodá krajina regionu poskytuje dostatek příležitostí pro dobrodružství a objevování a zajišťuje, že v Antalyi a jejím okolí je vždy co dělat.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *