Kemer > Dobedan World Palace (Ex. Alva Donna World Palace) > 15denní > Ultra All inclusive

Turecko, Kemer, Dobedan World Palace (Ex. Alva Donna World Palace), za <span>54.990</span>Kč
  • Cena za 1 osobu – 54.990    SLEVA 28%
  • Ultra All inclusive
  • Doprava – Letecky
  • Délka pobytu – 15 dnů
  • Termín – od 04.06.2024 do 18.06.2024
  • FIRST MINUTE

*****Dobedan World Palace (Ex. Alva Donna World Palace) – Kemer (Turecko)

SKVĚLÁ VOLBA 🙂   Hodnocení návštěvníků: 4.8/5, celkem hodnoceno 6x    Přečíst >>>

Dobedan World Palace je rozsáhlý hotelový komplex, který se nachází 6 km od Kemer a 65 km od letiště Antalya v Turecku. S rozlohou 107 000 m² poskytuje bezbariérový přístup a nabízí širokou škálu vybavení a služeb pro pohodlný pobyt hostů.

Pláž je přímo u hotelu s písečně-kamenným povrchem a je vybavena slunečníky, lehátky a plážovými osuškami zdarma. K dispozici jsou také pavilóny za poplatek. Stravování je zajištěno ultra all inclusive programem, který zahrnuje bufetové snídaně, obědy a večeře, neskoré raňajky, čerstvé ovocné šťávy, snacky, kávu, čaj, zákusky, zmrzlinu, diétu a široký výběr místních a některých importovaných nápojů.

Hotelové služby zahrnují bazény s lehátky, tobogany, relaxační bazén, restaurace, bary, animační programy, noční show, živou hudbu, diskotéku, fitness, sportovní aktivity jako tenis, basketbal, plážový volejbal a mnoho dalších. K dispozici je také wellness s možností masáží, tureckých lázní a sauny.

Pro děti jsou připraveny dětské bazény, tobogany, miniklub, hřiště, animační programy, minidisko, trampolína, minikino, dětský bufet a další. Hotel nabízí různé typy pokojů, včetně duplex rodinných pokojů s dvěma ložnicemi a standardních pokojů s různými výhledy. Vybavení pokojů zahrnuje klimatizaci, balkón, župan, sušič vlasů, minibar, a wifi.

Celkově je Dobedan World Palace ideálním místem pro rodiny i jednotlivce, kteří hledají pestrý pobyt s komplexními službami, aktivitami a pohodlím.

Je mi líto, ale nemohu vám poskytnout aktuální ceny pro Dobedan World Palace nebo jiné hotely, protože nemám aktuální připojení k internetu a moje schopnosti procházet aktuální webové stránky jsou v tomto režimu omezené.

Pro aktuální ceny a dostupnost v hotelu Dobedan World Palace vám doporučuji navštívit oficiální webové stránky hotelu nebo použít online rezervační platformy, jako jsou Booking.com, Expedia, nebo podobné. Tyto platformy vám poskytnou aktuální informace o cenách, dostupnosti a různých nabídkách pro váš plánovaný pobyt.


Kemer je okouzlující pobřežní město ležící v provincii Antalya v jihozápadním Turecku. Jeho strategická poloha na pobřeží Středozemního moře z něj dělá ideální destinaci pro ty, kteří hledají jak přírodní krásy, tak přístup k historickým památkám. Kemer je součástí většího regionu Antalya, který je často označován jako „turecká riviéra“ díky své úžasné pobřežní krajině. Město je přibližně 40 kilometrů jihozápadně od města Antalya, hlavního města provincie, a je snadno dostupné po silnici, což z něj činí výhodnou polohu pro turisty přijíždějící do regionu.

Geograficky leží Kemer mezi Středozemním mořem na jihu a majestátním pohořím Taurus na severu. Tato jedinečná poloha dává městu rozmanitou krajinu, která oslovuje širokou škálu cestovatelů. Pohoří Taurus poskytuje Kemeru nejen ohromující kulisu, ale nabízí také příležitosti pro pěší turistiku, trekking a poznávání přírody. Pobřeží Středozemního moře je na druhé straně známé svými průzračně modrými vodami a krásnými plážemi, díky čemuž je Kemer oblíbenou destinací pro opalování, koupání a různé vodní sporty. Se svou harmonickou směsí hor a moře je Kemer geografickým klenotem, který uspokojí jak hledače dobrodružství, tak ty, kteří hledají relaxační útěk u moře.


Prohlédnout více fotografií >>>


Kemer je prosperujícím turistickým centrem v Turecku a přitahuje návštěvníky z celého světa svou podmanivou směsí přírodních krás a moderního vybavení. Jedním z hlavních lákadel pro turisty jsou nedotčené městské pláže, které nabízejí perfektní prostředí pro relaxaci a vodní aktivity. Moonlight Beach, jedna z nejznámějších pláží v Kemeru, se může pochlubit zlatým pískem a křišťálově čistou vodou, což z ní dělá hlavní místo pro opalování a koupání. Nedaleká pláž Phaselis nabízí jedinečný zážitek, protože se nachází uprostřed starověkých ruin Phaselis a umožňuje návštěvníkům spojit slunce a historii při jedné návštěvě. Malebná pláž Göynük Canyon Beach, která se nachází v bujném přírodním kaňonu, poskytuje klidný únik z rušného centra města. Návštěvníci mohou také prozkoumat blízké zátoky a zátoky, jako je Paradise Bay a Cirali Beach, z nichž každá nabízí svou vlastní okouzlující scenérii a kouzlo.

Kromě úžasných pláží Kemer nabízí turistům nepřeberné množství aktivit. Milovníci vodních sportů si mohou dopřát aktivity, jako je šnorchlování, potápění, jízda na vodním skútru a parasailing, a to díky křišťálově čisté vodě a dobře vybaveným střediskům vodních sportů. Milovníci přírody mohou prozkoumat dechberoucí krajinu pohoří Taurus prostřednictvím turistických a cyklistických stezek s příležitostmi k objevování skrytých vodopádů a bujných lesů. Pro milovníky historie poskytuje Kemer blízkost starověkého města Phaselis a věčné plameny Chimaery fascinující pohledy do bohaté historie a mytologie regionu. Ať už hledáte klidný plážový útěk, dovolenou plnou dobrodružství nebo poznávání kultury, nabídka cestovního ruchu Kemeru uspokojí různorodou škálu zájmů, což z něj dělá oblíbenou destinaci na Turecké riviéře.

Nezapomeňte si před cestou do Turecka sjednat kvalitní cestovní pojištění :: reklama

Kemer a jeho okolní region nabízí nepřeberné množství zajímavých míst, která musíte vidět a která uspokojí širokou škálu zájmů. Jednou z hlavních atrakcí v Kemeru je starobylé město Phaselis, které se nachází jen kousek odtud. Phaselis nabízí pozoruhodně dobře zachované ruiny, včetně akvaduktu, římského divadla a různých chrámů. Strategická poloha města podél pobřeží z něj dělá vynikající místo k prozkoumání průsečíku historie a přírodních krás. Návštěvníci se mohou projít starobylými uličkami, obdivovat archeologické zázraky a užít si klidné pláže, které lemují město.

Dalším místem, které musíte navštívit poblíž Kemeru, je Chimera nebo turecky Yanartaş, která se nachází v národním parku Olympos Beydaglari. Tento pozoruhodný přírodní úkaz se skládá z věčných plamenů, které vycházejí z průduchů ve skalnatém terénu a vytvářejí nadpozemskou a fascinující podívanou. Místo je ponořeno do mytologie, o které se někteří domnívají, že je inspirací pro bájnou Chimeru, oheň chrlící stvoření z řecké mytologie. Návštěvníci mohou vylézt až k plamenům, zvláště kouzelným večer, a užít si jedinečný zážitek propojující přírodu, historii a folklór.

Kemer navíc slouží jako brána do několika dalších půvabných městeček v regionu Antalya. Antalya, hlavní město provincie, je rušné město s historickým starým městem známým jako Kaleiçi se starobylou architekturou a křivolakými uličkami. Nedaleká města jako Belek a Side jsou známá svými krásnými plážemi, golfovými hřišti a archeologickými nalezišti z římské éry. Pro ty, kteří hledají klidnější útěk, rustikální vesnice Olympos, schovaná podél pobřeží a známá svými ubytováními v stromových domech, nabízí klidný a jedinečný zážitek z útěku. Díky těmto blízkým destinacím, z nichž každá má svůj vlastní charakter a atrakce, je Kemer vynikající základnou pro objevování rozmanitých nabídek Turecké riviéry.

Kemer nabízí nepřeberné množství aktivit a po celý rok pořádá řadu zajímavých akcí, což zajišťuje, že je pro návštěvníky vždy něco zajímavého. Milovníci vodních sportů najdou spoustu věcí, které je zabaví, s možností šnorchlování, potápění, vodního lyžování a parasailingu v dobře vybavených městských centrech vodních sportů. Křišťálově čisté vody Středozemního moře dělají z Kemeru ideální místo pro podmořský průzkum a existuje mnoho potápěčských lokalit s živým mořským životem a ponořenými artefakty.

Milovníci pěší turistiky a přírody budou nadšeni příležitostmi v Kemeru a okolí. Pohoří Taurus poskytuje ohromující kulisu pro outdoorové aktivity a je zde několik turistických a cyklistických tras pro různé úrovně dovedností. Lycian Way, jedna z nejznámějších tureckých dálkových turistických stezek, prochází nedaleko Kemeru a nabízí úchvatné výhledy na pobřeží a hory. Během jara rozkvetla svěží krajina regionu a vytvořila malebné prostředí pro milovníky přírody.

Kemer také během roku pořádá několik zajímavých akcí a festivalů. Jednou z pozoruhodných událostí je Kemerský karneval, který se obvykle koná v létě a nabízí barevné průvody, živou hudbu a kulturní vystoupení. Kromě toho město slaví různé turecké svátky a kulturní festivaly s tradiční hudbou, tancem a místní kuchyní. Tyto akce poskytují návštěvníkům příležitost ponořit se do turecké kultury a tradic a zároveň si užít pulzující atmosféru Kemeru.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *