Marmaris > D Maris Bay > 11denní > Snídaně

Turecko, Marmaris, D Maris Bay, za <span>268.815</span>Kč
  • Cena za 1 osobu – 268.815    SLEVA 8%
  • Snídaně
  • Doprava – Letecky
  • Délka pobytu – 11 dnů
  • Termín – od 03.07.2024 do 13.07.2024

*****D Maris Bay – Marmaris (Turecko)

Prozatím bez hodnocení. Chcete přidat své?

D Maris Bay je luxusní pětihvězdičkový hotel umístěný na poloostrově Datca, zasazený do krásné přírodní rezervace s výhledem na tyrkysové moře a okolní ostrovy až do vzdálenosti 80 km, včetně pohledu na Řecko. Hotel je postaven na útesu nad několika úchvatnými zálivy, což mu dodává charakter orlího hnízda. Pláže resortu jsou lemované vysokými palmami, a místní přírodní scenérie je zelená a bujná. Centrum Marmaris je vzdáleno 35 km a mezinárodní letiště Bodrum 155 km.

Komplex nabízí jedinečný a rozlehlý areál se 5 plážemi, ke kterým lze pohodlně přepravit kyvadlovou lodní dopravou nebo lanovkou. Exteriéry i interiéry jsou zařízeny vybranými materiály, včetně mramoru a přírodního kamene. K dispozici jsou 5 a la carte tematických restaurací, několik barů a moderní snídaňová místnost. Hotelový komplex zahrnuje také vlastní Spa a wellness centrum Mytha s vnitřním bazénem, vířivkami, saunami a hammamem, a nabízí širokou škálu revitalizačních a kosmetických procedur. Venkovní část areálu zahrnuje sladkovodní infinity bazén a pláže s pozvolným vstupem do moře.

Ubytování v resortu zahrnuje luxusní pokoje s moderním vybavením a smart technologiemi, včetně možnosti výhledu na moře. Pro náročnější klientelu jsou k dispozici i suitové ubytovací možnosti a samostatná vila s bazénem. Stravování zahrnuje americkou snídani s bohatým výběrem.

Hotel poskytuje rozmanité možnosti aktivního odpočinku, včetně tenisových kurtů, vodních sportů, fitness centra, a animačních a společenských akcí. Pro nejmenší hosty je připraven dětský klub s denními aktivitami. Celkově lze očekávat nezapomenutelný pobyt ve vysoce kvalitním prostředí s vynikajícím servisem a širokým spektrem nabízených aktivit. Pobyty jsou dostupné po celý rok, včetně přímých letů nebo letů s přestupem v Istanbulu, v závislosti na letovém dni a období v roce.


Marmaris je pobřežní město ležící v provincii Mugla v jihozápadním Turecku. Tato okouzlující destinace má vynikající polohu podél tyrkysového pobřeží, známého také jako Turecká riviéra, které se táhne podél pobřeží Egejského a Středozemního moře. Město je zasazeno do přírodního přístavu, obklopené zelenými kopci a horami, které vytvářejí nápadnou kulisu šumivých modrých vod moře. Geografická poloha Marmarisu z něj dělá malebnou a lákavou destinaci pro turisty s úžasnou směsí svěží krajiny a nedotčených pláží.

Strategická poloha města hrála v historii významnou roli. Původně bylo založeno jako malá rybářská vesnice a později se díky svému chráněnému přístavu vyvinulo v prominentní námořní město. Zeměpisná poloha Marmaris z něj také dělá bránu k objevování úžasného pobřeží a okolních atrakcí. Cestovatelé mají z Marmarisu snadný přístup ke krásným zátokám, ostrovům a archeologickým nalezištím, což z něj činí ideální základnu pro objevování bohaté historie a přírodních krás regionu. Ať už vás zajímá plavba podél pobřeží, turistika v okolních horách nebo prostě jen relaxace na sluncem nasáklých březích, geografické kouzlo Marmarisu zajistí návštěvníkům nezapomenutelný zážitek.


Prohlédnout více fotografií >>>


Marmaris si vysloužil svou pověst jedné z předních turistických destinací Turecka díky své rozmanité řadě atrakcí a úžasným plážím, které uspokojí širokou škálu dovolenkových preferencí. Hlavní atrakcí města je jeho nádherné pobřeží, které nabízí výběr krásných pláží. Pláž Marmaris, která se nachází přímo v srdci města, se může pochlubit dlouhým úsekem zlatého písku a klidnými vodami, takže je ideální pro koupání a opalování. Nedaleká pláž Icmeler je klidnou alternativou s uvolněnou atmosférou a fantastickým výhledem na okolní kopce. Pokud hledáte odlehlejší a přírodní zážitek, nedaleké zátoky Turunc a Amos nabízejí nedotčené oblázkové pláže obklopené bujnou zelení a jsou dostupné lodí nebo vyhlídkovou jízdou.

Kromě pláží nabízí Marmaris řadu vodních aktivit, které uspokojí nadšence dobrodružství. Vodní sporty, jako je vodní lyžování, parasailing a potápění, jsou snadno dostupné a poskytují adrenalinový zážitek na pozadí azurových vod Středozemního moře. Výlety lodí z Marmaris Marina nabízejí příležitosti k prozkoumání okolních atrakcí, včetně okouzlujících bahenních lázní Dalyan, podmanivého Kleopatřina ostrova a starobylého města Knidos. Živá scéna nočního života v Marmaris, soustředěná kolem oblasti Bar Street, navíc ožívá po západu slunce a nabízí řadu barů, klubů a restaurací, kde si turisté mohou užít živou hudbu, tanec a živou atmosféru. Se svými ohromujícími plážemi a množstvím aktivit zajišťuje Marmaris cestovatelům nezapomenutelný a všestranný zážitek z dovolené.

Nezapomeňte si před cestou do Turecka sjednat kvalitní cestovní pojištění :: reklama

Marmaris a jeho okolní oblasti jsou plné fascinujících atrakcí a míst, která musíte vidět, které nabízejí směs přírodních krás, historického významu a kulturního kouzla. Jednou z hlavních atrakcí ve městě je hrad Marmaris, dobře zachovalá pevnost z 16. století. Hrad nabízí nejen pohled do historie regionu, ale poskytuje také panoramatické výhledy na přístav a okolní krajinu. Dalším úchvatným místem je staré město Marmaris, kde se návštěvníci mohou procházet jeho labyrintovými uličkami, navštívit místní trhy a prozkoumat tradiční tureckou architekturu.

Jen kousek od Marmaris leží Dalyan, malebné město na břehu řeky známé svými jedinečnými přírodními divy, včetně fascinujících bahenních lázní Dalyan a úžasných lýkských skalních hrobek. Tyto starověké hrobky, vytesané do útesů, pocházejí ze 4. století před naším letopočtem a jsou dokladem bohaté historie regionu. Dále podél pobřeží najdete půvabné městečko Fethiye, známé svým pulzujícím přístavem, rušnými tržišti a okouzlujícím údolím motýlů, kam se dostanete lodí. Starověké město Efes, které je na seznamu světového dědictví UNESCO, je navíc o něco dál, ale stojí za to cestu pro jeho pozoruhodně zachovalé ruiny a historický význam.

Nedaleká města Bodrum, Kas a Antalya také stojí za prozkoumání, z nichž každé nabízí svou vlastní jedinečnou směs historie, kultury a přírodních krás. Bodrum je známý svým rušným nočním životem a starobylým hradem Bodrum, zatímco Kas se může pochlubit malebným výhledem na pobřeží a potopené město Kekova. Antalya je naproti tomu větším městem s bohatým historickým dědictvím, včetně zachovalých staveb z římské éry a malebných pláží podél pobřeží Středozemního moře. Díky těmto sousedním městům je Marmaris vynikajícím centrem pro objevování divů jihozápadního Turecka.

 

Marmaris a jeho okolní regiony nabízejí po celý rok nepřeberné množství aktivit a vzrušujících akcí, takže návštěvníci nebudou mít nikdy nedostatek možností zábavy. Vodní aktivity jsou prominentním lákadlem v Marmaris, přičemž oblíbenou volbou jsou výlety lodí. Tyto výlety vám umožní prozkoumat ohromující pobřeží, navštívit nedaleké ostrovy a zažít atrakce, jako jsou bahenní lázně Dalyan, kde se můžete omladit v bahně bohatém na minerály. Pro ty, kteří hledají adrenalinová dobrodružství, Marmaris nabízí příležitosti pro vodní lyžování, parasailing a potápění, což vám umožní ponořit se do pulzujícího podmořského světa Středozemního moře.

Pokud jste milovníky přírody, Marmaris a jeho okolí jsou ideální pro pěší turistiku a trekking. Svěží, zalesněné kopce a hory nabízejí malebné stezky, které vedou ke skrytým vodopádům, úžasným vyhlídkám a okouzlujícím vesničkám. Poloostrov Bozburun nedaleko Marmarisu je známý zejména svými turistickými trasami, které se vinou nedotčenou krajinou. Marmaris navíc hostí různé kulturní akce a festivaly, jako je Marmaris Yacht Charter Show, kde můžete být svědky působivé přehlídky luxusních jachet a soutěží v plachtění. Marmaris International Race Week je další vzrušující událostí, která spojuje námořníky z celého světa na týden napínavých regat. Tyto události nejen předvedou Marmaris jako námořní centrum, ale také dodají vaší návštěvě živý kulturní rozměr.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *